Instytut Rozwoju Terytorialnego - Biuletyn Informacji Publicznej

Zapytanie ofertowe na wykonanie projektu graficznego transgranicznej wystawy plenerowej - projekt "REVIVAL"

A- A+

Zapytanie ofertowe na wykonanie projektu graficznego transgranicznej wystawy plenerowej na temat wspólnego dziedzictwa kulturowego oraz życia społecznego w historycznych miastach na obszarze polsko - niemieckiego pogranicza.

 

Szanowni Państwo,

Instytut Rozwoju Terytorialnego zaprasza do składania ofert na wykonanie projektu graficznego transgranicznej wystawy plenerowej na temat wspólnego dziedzictwa kulturowego oraz życia społecznego w historycznych miastach na obszarze polsko-niemieckiego pogranicza w ramach projektu pn. „REVIVAL! - Rewitalizacja historycznych miast Dolnego Śląska i Saksonii” realizowanego w Programie Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2020.

Szczegóły zapytania ofertowego znajdują się w załącznikach.

Oferty należy składać osobiście w siedzibie Instytutu Rozwoju Terytorialnego lub elektronicznie na adres e-mail: irt@wroc.pl w terminie do dnia 24 lutego 2020 r. do godz. 14.

 

Informacja o wyborze wykonawcy

W związku z zapytaniem ofertowym dotyczącym wykonania projektu graficznego transgranicznej wystawy plenerowej na temat dziedzictwa kulturowego, informujemy, że do realizacji zamówienia została wybrana firma Publicon Sp. z o.o. ul. Świdnicka 12-16, 50-066 Wrocław.

Załączniki do pobrania


Data wytworzenia: 2020-02-19 Autor: Odpowiada za treść: Maciej Zathey, Dyrektor IRT Data publikacji: 2020-02-19 00:00 Osoba udostępniająca na stronie: Beata Grzebiela Data ostatniej modyfikacji: 2020-03-12 Osoba modyfikująca: Beata Grzebiela